işte benim aşkım'da yenimisin?
%100 Ücretsiz arkadaşlık sitesi'dir
E-POSTA :
Geçersiz e-mail adresi!
*
ŞİFRE :
Şifreniz en az 4 en fazla 12 karakter olabilir!
*
YAŞ :
Doğum tarihinizi Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET :
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Kurallar ve koşulları kabul etmelisiniz!
Zaten üyemisin? Giriş yapın
Zaten üyemisin?
Giriş yap

İŞTE BENİM AŞKIM %100 ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK SİTESİ'DİR

BAYAN ARKADAŞ ARAYAN ERKEK

Dünyada yaşayan hiçbir erkek ve kadın yalnız yaşamak istemez. İsteyenler varsa bile de asosyal diyebileceğimiz bu kişilerin sayısı yok denecek kadar azdır. Erkek ve kadın arkadaş arayanlar tamamıyla doğal ve anlamlı olan bu istekleri için günümüzde artık teknolojinin sunduğu pek çok imkândan yararlanmaktadırlar. Dolayısıyla özellikle internet üzerinde mevcut olan yüzlerce arkadaşlık sitesi sayesinde milyonlarca bayan ve erkek her gün bu siteleri ziyaret etmektedirler. Diğer sosyal paylaşım ve forum sitelerinden farklı olarak arkadaşlık siteleri yönetmek; daha büyük bir özen ve özveride bulunmayı gerektirmektedir. Çünkü arkadaş arama ve bulma niyetinde olan kadınlar ve erkekler için oldukça hassas olan arkadaşlık ilişkileri konusunda faaliyet gösteren arkadaşlık siteleri bu hususa ciddiyetle yaklaşmak zorundadırlar. Neticede her ne kadar sanal bir âlem denilse de gerçek hayatta birbirimize gösterdiğiniz saygı ve nezaket kurallarına arkadaşlık sitelerinde de aynı şekilde özen göstermeliyiz.

Yine bu sektörde maalesef geçmiş dönemlerde yaşanan ve çeşitli yollarla sahte kadın ve erkek profilleri oluşturan birtakım arkadaşlık siteleri insanların bu sitelere olan güvenini sarsmışlar ve arkadaş aramak için bu sitelere üye olmak isteyen bayan ve erkeklerinşüphe duymalarına sebep olmuşlardır. (işte benim aşkım ) sitesi olarak bunun farkındayız ve oldukça zor bir uğraş içerisine girdiğimizin de bilincindeyiz. Ancak yönetimimiz ve personel kadromuz yıllarını bu işe vermiş uzman kişilerden oluşmaktadır. Kısacası arkadaş ve sevgili aramak konularında hizmet verirken ne şekilde hareket edilmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz.Bayan Arkadaş Arayan Erkek denildiği zaman kesinlikle utanılacak bir şeyin olmadığını, aksine en doğal ihtiyaçlardan biri olan arkadaşlık ilişkisi kurmak için arkadaşlık sitelerine üye olarak arama yapmak son derece yerinde bir karardır. (işte benim aşkım ) sitesinde tamamıyla ücretsiz olarak bütün erkek ve bayan üyelerimiz birbirleriyle tanışmak için mesajlaşma servisimiz sayesinde sohbet etmektedirler.

Bayan Arkadaş Arayan Erkekolarak sizleri de Türkiye' nin seçkin erkek ve kızların üyesi olduğu en popüler arkadaşlık sitesine davet ediyoruz.Arkadaş aramak konusunda büyük beklentiler içerisinde olan binlerce kadın ve erkek üyelerimiz güvenilir ve kaliteli bir arkadaş sitesi ortamında birbirleriyle rahatlıkla tanışmaktadırlar.Sevgili ve manitaedinmek, ilginç bayanve erkekler ile yeni arkadaşlıklar kurmak ve üyelerimiz içerisinde bulunan dulla r ile tanışmak sandığınız kadar hiç de zor değil. Sizlerin rahat bir ortamda seviyeli bir şekilde sohbet edebilmeniz için özel bir arkadaşlık platformu oluşturmayı amaçladık. Bu konuda doğru adımlar atmış olduğumuzu; sizlerden gelen olumlu mesajlar sayesinde öğrenmekten mutluluk duymaktayız.Hiç bir şekilde çekinmeden sizler de büyük bir erkek ve bayan kitlesi içerisinde yalnızlığınıza son vermek ve hayal ettiğiniz doğru bayanlar ile tanışmak için kayıt bölümünden küçük bir form doldurmak suretiyle bu yöndeki ilk adımınızı atabilirsiniz.