işte benim aşkım'da yenimisin?
%100 Ücretsiz arkadaşlık sitesi'dir
E-POSTA :
Geçersiz e-mail adresi!
*
ŞİFRE :
Şifreniz en az 4 en fazla 12 karakter olabilir!
*
YAŞ :
Doğum tarihinizi Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET :
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Kurallar ve koşulları kabul etmelisiniz!
Zaten üyemisin? Giriş yapın
Zaten üyemisin?
Giriş yap

İŞTE BENİM AŞKIM %100 ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK SİTESİ'DİR

ERKEK ARKADAŞ ARAMA

İnsanların her zaman bir ihtiyacı ve arayışı vardır. En güzelini hak ettiğimize inandığımız hissine sürekli kapılır ve bu amaç doğrultusunda seçimler yaparız. Yararlı olan, ihtiyacımıza en iyi cevabı verebilendir. Böylelikle kazanım elde ettiğimize inanır, arayışımızı mutlulukla sonlandırırız. Gereksinim odaklı aramalarda genellikle yararlılık kendini belli eder. Oysa erkek arkadaş arama bir yönüyle daha farklıdır. Yine yararlılık söz konusudur; çünkü hayat tek başına yaşanmayacak kadar zordur. Ancak bir arkadaşın yararlılığı değil, kişiye tattırdığı farklı duygular ön plandadır. Yani, arkadaşlık bir gereksinim olmasına karşın, bir kategoriye sığdırılamayacak kadar da benzersiz bir olgudur. Hayat trenine binen yolcuların son durağa gelmeden önce ağız tadıyla sohbet etmesi için işte benim aşkım burada. Hayalinizdeki düşünceleri gerçekleştirmek için erkek arkadaş arama seçeneğini kullanmak için geç kalmayın. Kötü gününüzde dert ortağı olacak kadar güçlü ve duygusal erkeklere tek tıklama uzaktasınız. Erkekler ve kadınların beklentileri çoğu zaman farklılık gösterir. Ancak dikkat edildiğinde, bu beklentilerin bir noktada kesiştiğine şahit olunur.

Kadınlar seçim aşamasında duygularını gizlemedikleri için heyecanlıdır ve düşüncelerini açıkça ifade etmekten çekinmezler. Erkekler ise duygularını bastırır ve güçlü olduğu izlenimi vermek ister. Toplumun entegre ettiği düşünceler kendisini erkek arkadaş arama noktasında da belli etmektedir. Kızlar arama yaparken ünlü sanatçılarda gördükleri özelliklerin birer kopyasını elde etmek istiyor. Bu tutum neticesinde bir seçim yapıldığında ise çoğu zaman olumsuz bir durumla karşılaşıyorlar. Ücretsiz mesajlaşma sürecinde gerçekleşen konuşmalar, gerçek isteği yansıtmadığı için istenmeyen sonuçların doğduğuna tanık oluyoruz. Erkek veya kadınlar ile tanışmak istiyorsanız, öncelikle aradığınız şeyi tam olarak betimlemeniz gerekir. Neyi istiyorsunuz? Bazı insanlar için neşeli bir arkadaşlık yeterli gelirken, kimileri içinse evlilikten başka çıkar yol bulunamaz. Herkesin hayattan farklı bir senaryo kaptığını düşündüğümüzde farklılıkların göz ardı edilmesi oldukça kolaylaşır. Doğru kriterler esasıyla erkek arkadaş arama hem vakit kaybını önler, hem de olumsuzlukların yaşanmamasını sağlar.

Güzel, sıcak bir sohbet ararken, moral bozucu neticelerle karşılaşmayı kimse istemez. Önlenemeyen kazalar gibi, yanlış seçimler de yanlış sonuçlara gebedir. Fakat beklentinizi tam olarak belirlemiş ve kendinizi yeni bir ilişki için hazır hissediyorsanız, başarılı bir arkadaşlık geleceğine adım atacağınız kesindir. Arkadaş, kötü günleri azaltan, iyi dakikaların da ömrünü uzatan tarifsiz bir gereksinimdir. Eğer kulaklar işitmeyecekse konuşmanın anlamı; şayet paylaşılmayacaksa mutlulukların önemi yoktur. Hayalini kurduğunuz ve beklemekten sıkıldığınız erkek arkadaş arama ekranının ardından önünüze gelebilir. Siz hazırsanız, biz de hazırız. En iyi arkadaşlık sitesi olan ve kalitesini her saniye hissettiren işte benim aşkım doğru tercihlerin adresidir. Gülümseyen yüzlerin, mutluluk hayali kuran insanların arasında siz de yerinizi alın. Herkes sevginin gücüne tanık olmayı hak eder. Çünkü sevgi, belki de hayatınız boyunca sadece bir kez karşılaşabileceğiz eşsiz bir hazinedir.