işte benim aşkım'da yenimisin?
%100 Ücretsiz arkadaşlık sitesi'dir
E-POSTA :
Geçersiz e-mail adresi!
*
ŞİFRE :
Şifreniz en az 4 en fazla 12 karakter olabilir!
*
YAŞ :
Doğum tarihinizi Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET :
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Kurallar ve koşulları kabul etmelisiniz!
Zaten üyemisin? Giriş yapın
Zaten üyemisin?
Giriş yap

İŞTE BENİM AŞKIM %100 ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK SİTESİ'DİR

ERKEK ARKADAŞ ARAYAN KADIN

Kadın birçok yönüyle erkekten farklı düşünür. Aldığı kararlarda duygularını daha çok ön plana taşır, sonuçlarını bildiği halde aklının sesini bastırır. İnsanlığın geri kalanını kurtarmak için olumsuz bir davranış sergilemek gerekse, kadının çözüm yolu kesinlikle daha farklı olacaktır. Onlar zekalarını kullanırken duygularına giden kabloları kesip atmazlar. Erkek güçlü yapısı nedeniyle, çoğu zaman aklının hükümlerini geçerli bir yol olarak görür ve bu davranışı sürekli hale getirir. Bilinmelidir ki erkek arkadaş arayan kadın bu aşamada da yine duygularının sesini dinleyecektir. Hayat bir tablo ise, erkek bu tablodaki şekilleri görür; kadınsa fırça darbelerini. Ayrıntı üzerine odaklanan bu zihni anlayabilmek için onun bakış açısını yakalamak gerekir. Bu sayede erkek arkadaş arayan kadın amacına ulaşır. Eğer karşı taraf kadının beklentilerini, ayrıntı dolu zihnini görmezden gelirse, uyum sorunları çok geçmeden kendini belli etmeye başlayacaktır. Özenle ve büyük çabayla inşa edilen evlerin, ilgisizlik yüzünden çürüyüp gittiğini unutmayınız. Kadın ve erkekleri bir araya getirmeyi sağlayan işte benim aşkım , seçkin kullanıcı sayısının her geçen saniye daha da artmasıyla ailesini genişletiyor. Bizler, aynı amacı taşıyan insanların birlikteliklerini sürekli hale getirmek için yoğun uğraşlar veriyoruz.

Çünkü sevginin kutsal değerlerine ve üstünlüğüne inanıyoruz. Dul kadın ve erkeklerin yanı sıra ilk kez evlenecek olanları da ailemizin içinde bulunduruyor, herkesin mutluluğa açılan bir pencereden bakmasını temenni ediyoruz. Tıpkı erkek arkadaş arayan kadın gibi bizler de seçiciyiz. Üyelerin dürüst ve güvenilir olmaması halinde, arkadaşlık ilişkilerini koparıyoruz. Böylelikle daha samimi bir tanışma ve konuşma ortamı temin ediliyor. Beğendiğiniz kadın ve erkek profillerini sadece izlemeyin, onlara ücretsiz bir mesaj atın. Sohbet konusu sizin ve onun beklentileri, düşünceleri ve hayata karşı duruşu olabilir; şayet anlayışlı birisiyle konuşuyorsanız konunun çok da büyük önemi yoktur. Doğru tercihler, güzel ve rahatlamış zihnin ürünüdür. Bedava sohbet etmek istediğiniz bay veya bayanlar sizin cesaretiniz ve samimiyetinize bakarlar. Dürüst olursanız, başarılı olma şansınız artacaktır. Çünkü dürüstlük ilk çağlardan beri aranan ve saygıyla anılan üstün bir değerdir.

Kadınların erkeklerden farklı olduğunu biliyoruz. Dürüst bir erkek arkadaş arayan kadın bu isteğini sözleriyle, bakışlarıyla belli edecektir. Kadınların değişken fikirlere sahip olması, akıl ve duyguları arasında gidip gelen tartışmaların sonucudur. Eğer tamamen akıl kullanılarak seçim yapılırsa, dünya yaşanılamayacak kadar kin dolu bir yer olurdu; tamamen duygusal tercihler yapmak da mantık gerektiren işleri aksatacağı için yararlı değildir. Bu iki güç arasında bir denge kurmak isteyen kadının görevi zordur. Bu sebeple erkek arkadaş arayan kadın sürekli bir düşünce halindedir. Eğer samimi ve kalıcı olmayacağını düşünüyorsa, seçim yapmaktan kaçınacaktır. Onları iyi tanıyan erkekler, işte benim aşkım sayesinde hayallerindeki kadına ulaşacaklardır.