işte benim aşkım'da yenimisin?
%100 Ücretsiz arkadaşlık sitesi'dir
E-POSTA :
Geçersiz e-mail adresi!
*
ŞİFRE :
Şifreniz en az 4 en fazla 12 karakter olabilir!
*
YAŞ :
Doğum tarihinizi Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET :
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Kurallar ve koşulları kabul etmelisiniz!
Zaten üyemisin? Giriş yapın
Zaten üyemisin?
Giriş yap

İŞTE BENİM AŞKIM %100 ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK SİTESİ'DİR

NETTE ARKADAŞ BULMA

Arkadaş bulmak için uzun bir süre boyunca uğraş sarf etmeniz gerekmekteydi. Üstelik kendinize uygun bir bayan ya da erkek bulamadığınız için ailenizin sizin için uygun gördüğü kişi ile evlenip mutsuz olmak zorunda kalırdınız. Mutsuzluklarınızın üzerine her gün yeni bir mutsuzluk eklenince ise artık farklı yöntemlere başvurmaya başlarsınız. Aslında ailelerin bayan ya da erkekleri zorla evlendirmeye kalkmaları son derece anormaldir. Çünkü bayan ve erkekler birbirlerini iyi tanımadıkları ve aralarındaki uyumu sağlayamadıkları zaman boşanmalar meydana geliyordu. Bu neden ile de evliliklerin sağlıksız olduğu söylenmektedir. Hâlbuki evliliklerin temelinin bu kadar erken çatlamasının en büyük sebebi görücü usulü evliliktir. Peki, kendinize uygun bir bayan ya da erkeği bulamadığınız zaman evlenmek için ailenizden başka bir çıkar yolunuz yok mu? Nette arkadaş bulma yöntemini daha önceden pek çok kez duymuşsunuzdur. Size daha sağlam bir evliliğin temelinde nette arkadaş bulma yatıyor desek yüksek ihtimalle farklı farklı düşüncelere kapılırsınız. Fakat şimdiye kadar gördüğünüz ya da duyduğunuz tüm arkadaşlık sitelerini unutup sadece işte benim aşkım’a odaklanın. Çünkü şimdiye kadar üye olduğunuz ya da bayanlar ile tanıştığınız arkadaşlık sitelerinden daha güvenilir olduğunun garantisi verilmektedir. Üstelik bunun ile de sınırlı kalmayıp bayanlar ve erkekler ile tanışmak için sadece sitemizi değil aynı zamanda günlük hayatınızı da kullanabiliyorsunuz.

Yakın bir zamanda evliliği düşünüyor olmanıza kesinlikle gerek yok. Çünkü evlilik sitesi sayılmayız. Eğer yalnız geçen hayatınızı şenlendirecek bir bayan ya da erkek arkadaşa ihtiyacınız var ise sitemize mutlaka giriş yapmanızı öneriyoruz. Eğer bir bayan olarak sitemize giriş yapmakta tereddüt ediyorsanız. Aklınızdaki tüm soruları silecek tek bir kelime söylememiz sizin için yeterli olabilir. Sitemizdeki erkeklerin sizi rahatsız ettiğini site yönetimine bildirdiğiniz takdirde o kişinin bir daha sizin izniniz dışında sizin ile iletişim kuramayacağını da bilmelisiniz. Üstelik iletişim bilgileri gibi çeşitli bilgilerin de nette arkadaş bulma sitelerinde açık bir şekilde gösterildiği görülmektedir. Sitemize kayıt olduğunuz takdirde bu problemin çözümü de size sunuluyor. Çünkü nette arkadaş bulma sitemiz diğer siteler gibi asla değil. Tüm iletişim bilgilerinizi saklı tutmak ile kalmıyor sitemizden kaydınızı sildirdiğiniz takdirde dahi başka kişiler ile bilgilerinizi paylaşmıyor.

. Eğer gerçek bir dostluk, arkadaşlık ya da günlerinizi daha neşeli bir hale getirecek birini arıyorsanız. Emin olun bunu ancak işte benim aşkım sayesinde bulabilirsiniz. Peki, sitemize kayıt olmak çok zor mu? Tabii ki hayır sitemizin giriş ekranında bulunan kayıt formunu dolduruyorsunuz ve formu doldururken özellikle belirtmenizi istediğimiz bir nokta bulunuyor. Hangi bilgilerinizin sizi arkadaş ekleyen kişiler ile paylaşılmasını ya da hangi bilgilerinizin tamamen saklı kalmasını istiyorsunuz? Bu bilgilerde tam anlamı ile doldurduktan sonra zaten diğer nette arkadaş bulma siteleri ile aramızdaki farkı ilk andan fark edeceksiniz.