işte benim aşkım'da yenimisin?
%100 Ücretsiz arkadaşlık sitesi'dir
E-POSTA :
Geçersiz e-mail adresi!
*
ŞİFRE :
Şifreniz en az 4 en fazla 12 karakter olabilir!
*
YAŞ :
Doğum tarihinizi Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET :
Cinsiyetinizi belirtin!
Kurallar ve koşulları kabul ediyorum
Kurallar ve koşulları kabul etmelisiniz!
Zaten üyemisin? Giriş yapın
Zaten üyemisin?
Giriş yap

İŞTE BENİM AŞKIM %100 ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK SİTESİ'DİR

YENI ARKADAŞ SITESI

Birkaç yıl önce bayanlar ile erkeklerin tanışma hikâyeleri son derece farklı gerçekleşmekteydi. Hatta öyle bir durum söz konusuydu ki bayan ve erkeklerin tanışma hikâyelerinde ya bir tesadüfen çarpışma ya da başka bir şekilde karşılaşarak imkânsız aşk yaşamak söz konusu olmalıydı. Nedense şimdilerde imkânsız aşk denilen bir durum söz konusu değil. Bayanlar ve erkekler arasında gerçekleşen aşk hikâyelerinin artık daha sıradan olmasının en büyük sebebi aşklarına istedikleri gibi kavuşuyor olmalarından kaynaklanmaktadır. Eğer ilişkilerin hala imkânsız yaşanması taraftarı biri iseniz yapmanız gereken tek bir şey vardır. O da işte benim aşkım’a üye olmak. Arkadaşlık, aşk ya da aradığınız dostluğu bulabileceğiniz bir ortamı arıyor olabilirsiniz. Fakat istediğiniz bu ortamı bulabilmeniz son derece imkânsız diyebilirdik. Ancak artık sitemizde tanışacağınız bayan ya da erkek arkadaşlarınız olacağı için yalnızlık sizin için tamamen son buluyor. Aklınıza takılan bazı sorular olabilir ya da yalnız kaldığınız günlerde yanınızda olacak bir bayan arkadaş arıyor olabilirsiniz. Normal şartlarda bir bayan ile dışarı çıkmanız ve gönlünüzce eğlenmeniz son derece zordur. Çünkü çevrenizdeki bayanların çoğu sizden büyük ihtimalle bir beklenti içinde olacaktır. Büyük ihtimalle siz bayan arkadaşlarınız ile sadece hoş vakit geçirip, kafanızı dağıtmak istediğiniz için bu beklentilere de karşılık veremeyeceksiniz. İşte sırf bu neden ile işte benim aşkım’tan bir bayan arkadaş bulmanız önerilmektedir. Sitemizde bulunan bayanların sizden ekstra hiçbir beklentileri olmadığı gibi aynı zamanda size sınırsız eğlencenin yanında güzel bir akşam yemeği de hazırlayabilirler. Tabii ki bu tamamen sizin anlaşma düzeyinize bağlı olarak değişmektedir

“Yeni arkadaş sitesi deyince aklınıza ne geliyor?” diye sorsak. Nasıl bir cevap verirdiniz? Üstelik yeni arkadaşlık sitesi kuralımızda konuşmak istediğiniz konulara hiçbir şekilde sınır getirilmemektedir. Bayansanız bir erkek ile tanışırken kendinizi kötü hissetmeniz gerekmediği gibi bir erkekseniz yeni arkadaşlık sitesi sayesinde bayan arkadaşlarınız ile iletişim kurarken hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Üstelik sitemizin sunmuş olduğu imkânlar bunun ile de sınırlı değildir. Site üzerinden tanışmış olduğunuz bayanlar ile yine yeni arkadaşlık sitesi işte benim aşkım aracılığı ile görüntülü görüşerek daha yakından tanışma imkânına sahip olabilirsiniz. Üstelik bu tamamen aranızdaki konuşmanın boyutuna göre değişmektedir.

Eminiz şimdiye kadar pek çok arkadaşlık sitesi size yalan dolan bilgiler vererek başkaları ile tanışma imkânı sunmuş ve karşınızdaki kişinin bayan ya da erkek olduğunu asla anlayamamışsınızdır. Bu neden ile de sitemizin özel bir kuralı bulunmaktadır. Sitemize hiçbir şekilde kişiler başka bir cinsiyet ile kayıt olamaz. Bu sayede arada oluşan güven ortamı bayan ve erkek arkadaşlarınız ile daha samimi olmanızı sağlar. Aklınızda pek çok soru olduğunu biliyoruz. Ama oluşan hiçbir soru kalıcı değildir. Eğer yeni arkadaşlık sitesi kusursuz olmaz diyenlerdenseniz kusursuz olan işte benim aşkım’a bekliyoruz.